א. גילוי אש | גלאי גז
0722415588

גלאי גז
אל תסכנו את חייכם!

גלאי גז – ארבע עובדות שלא ידעתםגלאי גז הוא מכשיר המזהה ריחות גז באזור ממוקד ומוגן. כאשר הוא מזהה את ריח הגז הוא שולח אותות הגורמים לאזעקה ולהבהוב של אורות המסמנים כי יש דליפת גז. הודות לגלאי הגז נוכל לאתר את מקור הדליפה, לתקן ולמנוע את הישנות הדליפה.
כל אחד מאתנו שמע על אסונות מסמרי שיער שקרו בשל דליפת גז. גם דליפת גז קטנה עלולה לגרום לשרפה גדולה ולגבות מחיר כבד. ברוב הפעמים מגיעים חוקרי האסון למסקנה כי אילו היה מותקן במקום גלאי גז האסון היה נמנע.
יש סוגים שונים של גלאי גז. יש גלאים המותאמים למבנים נייחים, יש גלאים המותאמים לאיתור דליפות גז בדרכים ויש המותאמים לאיתור דליפות בשטחים פתוחים וממוקדים.
חברות הביטוח מתנות את מתן פוליסת הביטוח לבתי קפה, למסעדות ולכל מקום הומה אדם בהתקנת גלאי גז.

גלאי גז – כדי למנוע אסונות
אל תהססו ואל תתמהמהו, הזמינו עוד היום גלאי גז ותוכלו לישון בשקט. אם יש לכם בבית גלאי, הזמינו אחת לפרק זמן טכנאי כדי לבדוק את תקינות גלאי הגז. זכרו גלאי גז עשוי להציל חיים, ועם חיים לא משחקים.
חברות הגז מבצעות בדיקות תקופתיות אחת לחמש שנים, אל תסמכו עליהן. הזמינו טכנאי לבדיקה הגלאי כל שנה, גם אם זה כרוך בתשלום.
חשוב לבדוק את צינור הגומי המחובר אל הגלאי כל תקופה. על צינור הגומי יש תאריך. הקפידו לקרוא את התאריך ולוודא כי לא פג התוקף של הצינור. זכרו למעלה מחמישים אחוז מדליפות הגז נוצרות כתוצאה מצינור ישן וסדוק.
כאשר אתם רוכשים גלאי גז מומלץ לקנות גלאי גז אשר סוגר את ברז הגז באופן אוטומאטי בשעת הדליפה, זה אומנם קצת יותר יקר, אך זו השקעה חיונית.

גלאי גז – כמה טיפים ועצות טובות
כאשר אתם קונים גלאי גז חשוב לקנות גלאי מבית טוב. רק גלאי אמין ואיכותי יתריע על כל דליפה, גם הקטנה ביותר, ולא יפספס אף אחת.
בכל מקום שבו עושים שימוש בגז רצוי להתקין מערכת לגילוי דליפות גז, גם במטבח הביתי. בשווקים אפשר למצוא גלאי גז קטנים המיועדים לשימוש ביתי.
קונים גלאי גז? מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מיומן וותיק בתחום לפני הקנייה. רק בעל ניסיון ידע לבחור עבורכם את גלאי הגז המתאים ביותר, גלאי גז אמין שיציל את חייכם בכל מקרה של דליפת גז.