א. גילוי אש | בית חכם
0722415588

בית חכם
מגורים ברמה אחרת

בית חכם הוא בית פרטי, דירה או בניין הנשלט באמצעות מערכת ממוחשבת. באמצעות הפעלה מרחוק תוכלו לשלוט על מערכות רבות בבית כמו מערכת התאורה, מערכות מיזוג האוויר, פתיחה וסגירה של תריסים, הפעלת טלוויזיה, הדלקה וכיבוי של דוד המים החשמליים ועוד. הפעלת המערכת יכולה להתבצע גם מרחוק באמצעות אפליקציה מיוחדת המוטמעת בטלפון הנייד או במכשיר טאבלט.
מה זה בית חכם?
בית חכם בנוי על בסיס של חשמל חכם המאפשר שליטה על מערכות חשמליות שונות בבית כמו מערכות תאורה, מזגנים, מים חמים, טלוויזיה, רשת האינטרנט, מערכת קולנוע ביתי, ווידאו וכל מכשיר חשמלי אחר בבית. השליטה על המערכות יכולה להיעשות מתוך הבית או מחוצה לו, גם במרחק, באמצעות אפליקציה מיוחדת המוטמעת בטלפון הנייד או גם במכשיר טאבלט.

באמצעות מערכת של בית חכם תוכלו להיות רגועים, לשלוט על המערכות החשמליות בבית ולדעת מה קורה בו גם כאשר אתם רחוקים מהבית, תקועים בפקק בדרך הביתה, נמצאים בחופשה ועוד.
תוכלו להגדיר מראש את הצרכים כמו למשל באיזו שעה לפתוח את התריסים ומתי לסגור אותם, מתי להדליק את דוד החימום ולכמה זמן ועוד. את הגדרות המערכת תוכלו להתאים לצרכים שלכם ולשנות אותן בכל עת. המערכת פשוטה ונוחה לתפעול.

בית חכם מפשט פעולות שגרתיות בבית כמו הדלקת אורות, הדלקת דודי חימום למים, העלאה והורדה של תריסים חשמליים ועוד. אין צורך לטייל בכל רחבי הבית כדי לכבות אורות או לסגור תריסים. אפשר פשוט ללחוץ על האפליקציה, ובלחיצת כפתור אחד, לבצע את כל הפעולות ממקום אחד. נוסף על הנוחות הרבה, מערכות הבית החכם מספקות גם הגנה לבית.

מערכת של בית חכם מאפשרת לכם לחסוך כסף רב. לא תשכחו לכבות את האור, דוד המים החמים לא יעבוד שעות נוספות מפני ששכחתם לכבות אותו ועוד. כאשר תטמיעו בתוך המערכת את ההגדות המתאימות,המערכת תדע מתי להדליק ומתי לכבות כל מכשיר.
מערכות לבית חכם פועלות על תשתית החשמל הקיימת. כדי להתקין אותן אין צורך בשבירה, בהריסה או בשיפוץ נרחב של הבית.
אין צורך להיות עשירים כדי להתקין מערכת בית חכם. לכל בית אפשר להתאים מערכת ייחודית בתקציב המתאים לכל כיס.

חברת "א. גילוי אש בע"מ" מעניקה ללקוחותיה ייעוץ וליווי גם לאחר התקנת המערכת. החברה שמה דגש על שירות מקצועי ואמין ומעניקה אחריות על כל המוצרים.
צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.