א. גילוי אש | מערכת כריזה משולבת כולל התראה לפני רעידת אדמה
0722415588

מערכת כריזה משולבת כולל התראה לפני רעידת אדמה

חדש אצלינו,
מערכת כריזה משולבת מובנת במערכת גילוי.

אין יותר צופרים באתר. המערכת הודעות קוליות תינבת את הקהל לפנות בניין במיקרה חירום ושריפה.

מערכת התראה לפני רעידת אדמה – יציבות מובטחת
מערכת התראה לפני רעידת אדמה הפכה להיות אחד המוצרים הנרכשים ביותר בעולם. רעידות האדמה בטורקיה ובאיראן, הצונאמי נגרם כתוצאה מרעידת אדמה מימת ואסונות נוספים הביאו את תשובי העולם להבין כי מערכת התראה לפני רעידת אדמה היא מוצר שיכול להציל חיים. בשנים האחרונות חלחלה הבנה זו גם לישראל ואנשים רבים מחפשים מומחים שיתקינו עבורם את המערכת. אם תרצו למצוא את החברה המובילה ביותר בתחום צרו קשר עם חברת א. גילוי אש בע"מ. תחת ניהולו של ליאוניד וייסבורד הפכה החברה למומחית מספר אחת בתחום, אשר כל מערכת שיצאה תחת ידיה מעניקה את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה. אם גם אתם רוצים לדעת למה כדאי להתקין מערכת התראה לפני רעידת אדמה המשיכו איתנו ותגלו.
מערכת התראה לפני רעידת אדמה – כל הסיבות

גילוי מוקדם
אסונות רבים יכולים להימנע באם תינתן התראה קלה לפניהם. כל קריסה של מבנה, כל שריפה או תאונת דרכים היו יכולות להימנע אם רק היינו מקבלים סימן קטן שמבשר על בואן של סכנות אלו. אמנם מול רוב הסכנות אין לנו דרך להתגונן ולידיעה מוקדמת, אך כשמדובר על רעידות אדמה בהחלט ניתן להתכונן לקראתן. כל שצריך לעשות הוא להתקין את המערכות בבית או בכל מבנה אחר וכך לקבל סימם לפני הגעתה של רעידה. כך תוכלו להימלט ממבנים לא בטוחים ולהתרחק לשטחים פתוחים בהם אין סכנה בזמן הרעידה.

הצלת חיים
התקנת מערכת התראה לפני רעידת אדמה יכולה להציל חיים. כל אמצעי שיש בו סיכוי למניעת אובדן חיי אדם צריך להיות מותקן בכל בית בישראל. מערכת ההתראה מעניקה לאלו המתקינים אותה כמה דקות כדי להתכונן לרעידה העתידה לבוא לאחר הסימנים וכך לשמור על חייהם.

אנו בחברת א.גילוי אש בע"מ מתמחים בהתקנת מערכת התראה בפני רעידת אדמה על פי תקן.
מערכת התראה בפני רעידת אדמה מותקנת ב: מוסדות חינוך,משרדים,בנייני משרד,מבניים רבי קומות,
מערכת התראה בפני רעידת אדמה חוסכת שניות יקרות-ומתריאה על רעידת אדמה.
מערכת התראה בפני רעידת אדמה מצילה חיים רבים בזמן אמת.
המערכת התראה בפני רעידת אדמה פותחה בארץ על בסיס חיישנים איכותיים.