א. גילוי אש | חלונות שחרור עשן
0722415588

חלונות שחרור עשן

חלונות שחרור עשן – אפשר לנשום לרווחהחלונות שחרור עשן מהווים פתרון מושלם למבנה, משרד או מפעל גדול המחפשים דרך להתמודד עם בעיית השריפות שעלולה לפרוץ במבנים כאלו. סכנת השריפות בנתה סביבה שוק שלם של אמצעי נגד כגון מטפים, מערכות גילוי אש וכמובן חלונות שחרור עשן אשר מהווים פתרון מועדף על בעלי בתים ועסקים. אם תרצו למצוא את החברה המובילה בתחום, פנו לחברת א. גילוי אש בע"מ ולא תצטערו. תחת ניהולו של ליאוניד וייסבורד הפכה החברה להיות מהחלוצות בתחום של כיבוי אש ומערכות המנע נגד שריפות. בתור חברה מובילה, הסכימה א. גילוי אש בע"מ לחלוק איתנו מעט מהידע שלה על חלונות שחרור עשן והיתרונות הייחודיים שלהם.חלונות שחרור עשן – כל היתרונות
אסתטיקה
כל בעל עסק או מבנה מסתכל הקפידה על התכנונים לשיפוצים ובנייה. לכולנו חשבוה האסתטיקה והמראה כללי של המקומות בהם אנו חיים, אך לבעלי מפעלים ומבנים חשוב הדבר שבעתיים. כל פינה חייבת להיות מנוצלת כדי שניתן יהיה להפיק רווחים ותועלות מכל מטר רבוע. לכן, אך טבעי שבעל עסק יבחר בחלונות שחרור עשן כפתרון האולטימטיבי נגד סכנת השריפות. החלונות נראים כחלק רגיל מהמבנה ולא בולטים מהקירות או משתלשלים מהתקרה. לרוב חלונות אלו נשארים סגורים מה שהופך את המראה שלהם לחלק בלתי נפרד מהקיר ומכניס דרכם אור שמש שכל כך נדרש במבנים סגורים.

תחזוקה קלה
את החלונות רק צריך להתקין והעביר בדיקה מפעם לפעם. בדיוק כפי שצריך להחליף מטף לאורך כמה חודשים, כך יש לבדוק את תקינותם של החלונות על ידי תרגולת שריפה בזמנים ובמרווחים קבועים. מלבד בדיקות אלו אין צורך לנקות או להקדיש תשומת לב מיוחדת לחלונות אלו מה שמקל על התחזוקה שלהם והופך אותם לפתרון נוח במיוחד כל דורש.