א. גילוי אש | צריכים אישורים לכיבוי אש?
0722415588

צריכים אישורים לכיבוי אש?
צרו קשר ותקבלו אישור תוך זמן קצר!

בדיקות למערכות גילוי אש לא דוחים. תזמין בדיקה עוד היום למערכת מצילה חיים.
על פי תקנות של רישוי עסקים, כדי לקבל רישיון לעסק, או לחדש רישיון קיים, מהרשות המקומית יש צורך לקבל אישור משירותי כבאות אש. חברת "א. גילוי אש בע"מ" מתמחה בהכנה ובאישור של תכניות בטיחות אש מול רשות הכבאות ומול הרשויות המקומיות. גם אם הייתם צריכים להוציא רישיון כבר לפני חצי שנה, אך עדיין לא התקדמתם, בחברת "א. גילוי אש" נצליח לפתור לכם את הבעיה בתוך זמן קצר.

אישורים לכיבוי אש – כל מה שצריך לדעת
החוק מחייב כל בעל עסק לקבל רישיון עסק. אחד הדרישות שמציבות הרשויות המקומיות לקבלת רישיון עסק הוא הדרישה לקבלת אישור מרשויות כיבוי האש. לעתים יידרש בעל העסק להגיש סקיצה של המבנה שבה מסומנים כל לוחות החשמל, ציוד כיבוי האש, מערכות גפ"מ, מערכות מים לכיבוי אש, תעלות של מיזוג אוויר ואוורור ועוד. לפני הנפקת האישור יש צורך לערוך ביקורת ולוודא כי המבנה והציוד בטיחותיים ומוגנים בפני אש.

במסעדות, בבתי מלון ועוד, לדוגמה, יש צורך לבדוק את מערכות הכיבוי למנדפים, מערכות כיבוי למתקן סינון הריחות הנמצא מעל להבות הגז, מערכות לגילוי עשן, לוחות חשמל תקינים, מערכות לניתוק ודליפה של גז בישול, מערכות מיזוג אוויר ועוד.

גם מוסדות חינוך כמו בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום ועוד, מבני תעשייה, מבני ציבור, מבנים לעסקים, חדרי תקשורת ופרויקטים רבים נוספים מחייבים בדיקה יסודית של תקינות ובטיחות המבנה על ידי גורמים המוסמכים על רשות כבאות האש .

המוטו שלנו: כל האישורים במקום אחד!
חברת "א. גילוי אש בע"מ" מעודכנים ומכירים את כל הדרישות של רשויות כיבוי האש. החברה מבצעת את כל העבודות והתיקונים הנדרשים כדי לעמוד בכל הדרישות ולקבל בזמן הקצר ביותר את הרישיון.

נציג החברה מבקר במקום, מאתר את הליקויים, אם יש, ומכין תוכנית בטיחות מפורטת בהתאם לדרישות נציב כבאות האש.

לאחר הכנת התוכנית וביצוע הדרישות, החברה מכינה דו"ח שבו היא מפרטת את התאמת המקום לדרישות כיבוי האש.

את הדו"ח אנו מגישים לשירותי הכבאות ומקבלים אישור המעיד כי העסק או המבנה עומדים בדרישות.

בחברת "א. גילוי אש בע"מ" מספקים גם ציוד כיבוי אש כמומטפים, גלגלונים, ברזי כיבוי ועוד.

צוות החברה מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום, אנו מעניקים שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח בכל רחבי הארץ ועומדים בלוח הזמנים.