א. גילוי אש | מצלמות במעגל סגור
0722415588

מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור חיפה – האח הגדול שומר עליכםמצלמות במעגל סגור חיפה אפשר למצוא כמעט בכל פינה. בין אם תסתכלו על בתי עסק, מבני ממשלה ואפילו בקיוסק השכונתי, תמיד תוכלו לראות את עצמכם משתקפים על צג במערכת האבטחה של המקום. האבטחה המוגברת בעיר תורמת לתחושת הביטחון של התושבים ומעניקה יציבות למרקם החיים המתנהל בעיר כולה. אם גם אתם מחליטים שאתם רוצים לחפש חברת מצלמות במעגל סגור חיפה כדאי שתפנו לחברת א. גילוי אש בע"מ. החברה בניהולו של ליאוניד וייסבורד הפכה להיות מעצמה בתחום, והמתקינה הטובה ביותר באזור הצפון כולו. כדאי לשים לב ליתרונות הרבים שניתן להפיק ממצלמות במעגל סגור ברחבי העיר.

מצלמות במעגל סגור חיפה – כל היתרונות
ירידה באחוזי הפשיעה
פשעים רבים ניתן היה למנוע בעזרת מצלמות במעגל סגור. אם תבחנו את הפשעים של התקופה האחרונה תגלו כי פושעים רבים נתפסו תודות לצילומים שלהם מזירת הפשע. בעזרת צילומים אלו היה ניתן לזהות את העבריינים כבר בשעת מעשה ולעיתים אף לחכות להם בדירת המסתור שלהם מיד לאחר ביצוע הפשע. ההבנה כי הם חשופים לעיני כול מרתיעה עבריינים רבים מביצוע פשעים והופכת את החיים לקלים יותר עבור האזרחים.

מציאת נעדרים
נערים רבים מחליטים לברוח מהבית בתחושה שצעד זה יעשה עבורם רק טוב. ההורים המודאגים מחפשים בכל מקום את הילדים, אך יש להם הרגשה שהאדמה פתחה את פיה ובלעה אותם. אם תבחנו את העיר חיפה כדוגמה, נער לא יכול להיעלם בשום מצב. בעזרת המערכת של מצלמות במעגל סגור חיפה ניתן למצוא את הנער מיד לאחר שהוא מוציא כסף מכספומט, נכנס למקום בילוי ואפילו לסיבוב קצר במרכז קניות. כך נפתרות תעלומות רבות והורים רבים יכולים לישון בשקט לאחר שילדם האובד הושב אליהם.

מערכת מצלמות במעגל סגור – טמ"ס
התקנה מערכות טמ"ס

מערכות מצלמות במעגל סגור,
מערכות הקלתה DVR
שרתי מצלמות

מבצע DVR ל 4 מצלמות 1200 ש"ח
התקנה ל 1 מצלמות גוף +עדשה, 1 מצלמה אינפרא, 2 מצלמות קיפה, כבל עד10 מטר לכל מצלמה, ראותר, מסך- 6500 ש"ח
המחירים כוללים התקנה, האספקה, שנת שירות